Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Radim Fiala: Nechceme tady žádné vraždící islámské fanatiky!

Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz

Nemůžeme připustit realizaci šílených plánů EU a Sobotkovy a Babišovy vlády na přijímání islámských imigrantů. Nechceme tady žádné vraždící islámské fanatiky. Vážení přátelé, dovolte mi, abych Vám představil lídra naší kandidátky v Olomouckém kraji a mého kolegu v Poslanecké sněmovně a přítele Radima Fialu. Radim Fiala je místopředsedou našeho hnutí SPD a společně v Poslanecké sněmovně prosazujeme náš program. Radima znám jako politika, který nemění svá stanoviska a pevně prosazuje program, za který byl zvolen. Společně žádáme ve Sněmovně referendum o vystoupení s Evropské unie, zastavení nelegální imigrace a islamizace. Prosazujeme přímou demokracii a odvolatelnost politiků.

Vážení přátelé, v Olomouckém kraji v říjnových volbách do krajského zastupitelstva podalo naše hnutí Svoboda a přímá demokracie společnou koaliční kandidátku se Stranou Práv Občanů, kde je čestným předsedou prezident Miloš Zeman. Společně chceme zajistit bezpečnost a rozvoj Olomouckého kraje. Dnes nemůžeme připustit realizace šílených plánů na přijímání islámských imigrantů. Nechceme v Olomouckém kraji vraždící islámské fanatiky. Vedení kraje musí aktivně vystoupit proti těmto plánům Evropské unie a současné české vlády. Chceme přímou volbu hejtmanů kraje jako součást přímé demokracie. V Olomouckém kraji potřebujeme nové pracovní příležitosti, dobrou dopravní obslužnost a dostupnost zdravotní péče. Potřebujeme stabilitu v síti škol a systémovou podporu kultury a sportu.

To vše ale můžeme mít pokud bude v našem kraji bezpečí a naše ženy a děti se nebudou bát chodit po ulici, na koncerty nebo nakupovat. Volte Koalici hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura a Strana Práv Občanů.

Přátelé přijďte k volbám a podpořte naše kandidáty. Děkujeme za Vaše hlasy!