Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Radim Fiala: Necenzurované informace od SPD

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál!

1.) Předsednictvo SPD jménem hnutí a všech příznivců vyjadřuje hlubokou soustrast rodinám a blízkým všech obětí hrůzných teroristických činů v Bruselu. Odletovou halou bruselského letiště otřásly dvě exploze. Média mluví o desítkách mrtvých a zraněných. Podle svědků se před výbuchem ozvaly arabské výkřiky a několik výstřelů. K dalším explozím došlo v bruselském metru. Bohužel kroky většiny současných evropských politiků vedou spíše ke zvýšení rizika dalších a dalších teroristických útoků islámistů než ke snížení tohoto rizika. My v SPD se hlásíme k myšlenkám frakce europarlamentu ENF v čele s Marine le Pen a Front National. Říkáme: Evropa čelí pokusu o okupaci ze strany radikálního islámu. Odpovědnost za tuto situaci nese politika Evropské unie a naší vlády, její multikulturní plány a její plány na integraci milionů muslimů do Evropy. Opakujeme naše návrhy, které předkládáme v Parlamentu: referendum o vystoupení z EU, nulovou toleranci nezákonné imigrace, kontrola hranic, zákaz propagace práva šaría a džihádu a posílení obranyschopnosti ČR.

2.) Předsednictvo hnutí SPD zve všechny své členy a příznivce v sobotu 14. května 2016 na vlasteneckou demonstraci. Demonstrace se koná na Václavském náměstí od 14:00. Připomeneme si 700 let od narození otce vlasti krále Karla IV. Vystoupíme na podporu občanů Havířova a Kostelce nad Orlicí, kam se vláda rozhodla stěhovat nelegální islámské imigranty. Další informace jsou dostupné na www.spd.cz

3.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie požaduje v případě mediální kauzy „Čapí hnízdo Andreje Babiše“ důsledné prošetření kontrolními orgány. Teprve na základě výsledků takového šetření je možné žádat politickou odpovědnost. Projednávání této kauzy ve Sněmovně bez závěrů kontrolních orgánů je pouze politickým cirkusem politických stran, který k ničemu nepovede a pouze odvádí pozornost. Místo prázdných politických řečí v této kauze navrhnou poslanci hnutí SPD zařazení následujících bodů na pořad schůze: „Stanovisko vlády k budoucí integraci 3 091 nezákonných imigrantů přijatých na základě rozhodnutí vlády“ a „Situace v Moravskoslezském kraji v souvislosti s hromadným propouštěním v podniku OKD“.

4.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura považuje dohodu mezi Evropskou unií a Tureckem za falešné uklidňování evropské veřejnosti. Nejde o žádné odmítnutí nelegální imigrace do evropských zemí, ale pouze jde o její legalizaci. Velmi brzo se tato dohoda ukáže jako nefunkční a přinese obrovské finanční náklady a ztráty pro občany evropských států.

5.) Hnutí SPD považuje návštěvu čínského prezidenta v České republice za historický úspěch české diplomacie. Zásluhu na tom má nikoliv Ministerstvo zahraničních věcí a Vláda ČR, ale prezident republiky pan Miloš Zeman.

6.) Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie ukládá poslancům SPD podat pozměňovací návrhy k vládní novele zákona o celostátním referendu. Tyto návrhy musí směřovat ke snížení nutného počtu podpisů k vyvolání referenda z 250 na 100 tisíc, zrušení nutné hranice pro platnost referenda ve výši 25% volební účasti a dále vypuštění paragrafů, které blokují možnost vyhlášení referenda o zásadních věcech, jako je vystoupení z EU, vystoupení z NATO, nesouhlas s vyšší daní, nepřijetí eura.

Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz