Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Radim Fiala: Ještě pár fotek ze sobotní celostátní konference SPD :-). Zde je můj projev z konference:

všichni ze života víme, že je velký rozdíl mezi tím znát správnou cestu a tím jít po správné cestě. Mám-li to říct lidově, všichni například víme, že je třeba denně sportovat, málo komu se to však skutečně daří dodržovat. V politice je to úplně stejné.

Všichni politici mluví a všichni slibují. Naše hnutí se ovšem od těch ostatních politických stran neliší jenom prosazováním přímé demokracie a vlastenectví, my prosazujeme osobní odpovědnost a odvolatelnost politiků pokud to, co slíbili před volbami, neplní. A v první řadě tento princip aplikujeme sami na sebe. Po krajských volbách jsme z 10 krajů, ve kterých jsme byli zvoleni, v 9 zůstali v opozici. Pouze v Ústeckém kraji nám totiž koaliční partneři černé na bílém potvrdili, že vládnoucí koalice bude dodržovat tyto dvě klíčové zásady:

1.) Kraj nebude podporovat umisťování imigrantů na území kraje v rámci řešení imigrační krize v EU.
2.) Kraj v rámci legislativní iniciativy navrhne změnu ústavního zákona, která zavede přímou volbu starostu a hejtmanů.

To není samochvála, toto jsou naše pravidla. Každý z 10 tisíce zájemců o členství v tomto hnutí to musí vědět, každý ze 728 řádných členů to dobře ví a každý z naších 18 krajských zastupitelů se tím také musí řídit. Program, za který nás naší voliči zvolili, je vždy až na první řadě. Pokud se sem nějakou neuvěřitelnou shodou náhod přece jenom zatoulal nějaký politický oportunista, nějaký „lovec koryt“, vyzývám ho: „prosím odejděte“. V jiných tak zvaných „zavedených“ politických stranách je místa dost.

Pro všechny slušné lidí pak platí: zeptejte se naších nově zvolených krajských zastupitelů na to, jak to funguje! Začnete řádnou přihláškou do hnutí, následně po určité době strávené intenzivní práci a propagaci našeho programu se stanete členem hnutí, po ještě větší práci na společném volebním výsledků se stanete kandidátem hnutí ve volbách a ještě po větší práci se stanete voleným zástupcem hnutí v krajském zastupitelstvu. A pak teprve začíná ta skutečně tvrdá práce.

Ano pouze díky tvrdé práci, odhodlání a obětavosti tisíců naších členů, členů čekatelů a příznivců se voliči i přes drsnou mediální cenzuru doslechli o tom, že v této zemi existuje vlastenecké hnutí prosazující přímou demokracii v jehož čele stojí náš předseda Tomio Okamura. A pouze díky důvěře statisíců voličů jsme v říjnu tohoto roku obdrželi takový volební výsledek, který vyrazil všem těm „renomovaným“ sociologům, politologům a komentátorům dech.
Za váš úspěch vděčíte vaší tvrdé práci, tvrdé práci lidí okolo vás, důvěře a naději voličů a Tomio Okamurovi. Našemu předsedovi, který názory obsažené v programu hnutí SPD dlouhodobě a velice obětavě prosazuje. Je to úspěch daný těmito všemi prvky a je to velký morální závazek. Je to dluh, který my krajští zastupitelé SPD a doufejme v budoucnu i obecní zastupitelé, poslanci, senátoři a ministři za hnutí SPD musíme splatit. Tento dluh se splácí voličům a těmito splátkami je každodenní práce nad prosazením přímé demokracie v České republice, nad ochranou naší země a naších občanů před nelegální imigraci a diktátem a EU a práci nad bezpečnosti a blahobytem všech občanů této země.

Pokud se nám postupně bude dařit tento program prosazovat, tak jak se nám již to teď do velké míry podařilo v Ústeckém kraji, budeme stejně úspěšní jako naší evropští partneři z Národní Fronty Marine Le Pen, rakouské FPÖ pana Hofera a Alternativy pro Německo. Pokud nepolevíme a budeme pracovat se stejným nasazením a odhodláním jako poslední rok, dokážeme společně s těmito našimi partnery napříč Evropou ochránit naší civilizaci před nevídanou hrozbou a společně vybudujeme spravedlivou spolupráci suverénních národních států v Evropě.

Vážení přátelé, co musíme učinit pro náš úspěch ve volbách do Poslanecké sněmovny. Především jsem přesvědčen, že v čele s Tomiem Okamurou můžeme jít samostatně do voleb. Budeme čelit opět cenzuře a manipulaci médií a máme jedinou obranu. Dál budovat členskou strukturu. Vytvořili jsme akceschopné regiony a nyní tvoříme oblastní kluby. Aktivní práce členů a příznivců v regionech spojená s pevnou profesionální a centrálně řízenou kampaní, to je zásadní obrana. Volby musíme odpracovat jako jeden tým. Pak vyhrajeme. Lidé na volitelných místech musí být pevným základem poslaneckého klubu. Nemůžeme riskovat koaliční Bradáče na kandidátce. S této konference odejdeme jako jednotný a akceschopný tým připravený se poprat se zásadní volební politickou výzvou příštího roku. Věřím, že za rok zde budu informovat delegáty konference o práci poslaneckého klubu SPD.“
Děkuji za poskytnutí fotografií Lucii Novák, Petrovi Krátkému a Lubošovi Bártovi!