Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Radim Fiala: Dnes Italové a Rakušané rozhodují o budoucnosti svých zemí a možná i celé EU – držíme palce naším partnerským vlasteneckým stranám!

Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz
Normální člověk v ČR se nezajímá o italskou politiku. Každý musí pracovat, chce věnovat čas rodině a přátelům a navíc – je neděle. Ovšem dnes se píší dějiny. V Itálii, která je dnes otevřenou bránou Evropy, kudy k nám proudí nelegální imigranti, se koná referendum. Referendum o zásadní politické reformě vyhlásil tamní EU optimista premiér Renzi. A všechna čest – je to politik, který nechává rozhodnout voliče a který odstoupí, pokud ho voliči nepodpoří. To je něco, co si naše české „elity“ neumí v naší zemi ani představit. Oponentem Renziho je lídr vlastenecké strany Liga Severu Matteo Salvini.

Salvini je odpůrcem diktátu EU a je připraven chránit svou zemi a tedy i celý náš kontinent před invazí nelegálních imigrantů. Asi tedy nikoho neudiví, že stejně jako hnutí SPD a rakouská FPÖ je Liga Severu Salvniho také součástí evropské vlastenecké frakce ENF v čele s Marine Le Pen. To, co se ještě před několika lety zdálo být nemožné, to, co je dle českých médií zcela vyloučeno v ČR, se dnes stává realitou. Británie odmítla diktát EU a zvolila Brexit, Američané si zvolili Trumpa a to vše je jen začátek.

Nevím, jak dnes italští a rakouští voliči rozhodnou. Je ale jisté, že máme naději. Vlastenci napříč Evropou mají reálné šance zvítězit a zrušit multikulturní EU. Máme skutečnou šanci prosadit spolupráci suverénních evropských států, bez nelegální imigrace a rozhodování „o nás bez nás“. Nebude to snadné a čeká nás ještě mnoho překážek a zklamání, ale jsme na správné cestě a je to v našich rukou: rozhodněte tedy! Podporujte sněmovní kampaň našeho hnutí SPD a přijďte na podzim příštího roku k volbám!