Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Radim Fiala: Děkuji všem za skvělou atmosféru a účast na dnešní akci! :-)

Pro ty, kdo z osobních nebo pracovních důvodů nedorazil, tady publikuji text svého projevu:

17. listopadu si připomínáme nacistickou perzekuci namířenou proti studentům českých vysokých škol, která skončila zavražděním studentských představitelů, uvězněním 1 500 studentů vysokých škol v koncentračních táborech a zavřením vysokých škol. Byl to promyšlený a brutální útok na český národ. Byl to útok na jejích budoucnost. 17. listopadu 1989 právě toto výročí znamenalo začátek změn v tehdejším Československu, které někdo označuje jako vítězství svobody a demokracie, jiní jako Sametovou revoluci a my si dnes můžeme říct, že je to výročí Ukradené revoluce.

Postupně se převrátily naruby všechny ideály, se kterými šli lidé do ulic. Žádali jsme svobodu slova a dnes máme tak zvaná korektní a nekorektní témata a především máme stejně prolhané média jako tehdy, když je řídila tehdejší totalitní strana. Když jsem sledoval vysílání České televize a její reakce na vítězství Donalda Trumpa, měl jsem pocit, že sleduji Československou televizi někdy v 80. létech, jak mluví o prezidentovi Reganovi.

Žádali jsme svobodné podnikání a dnes vidíme, že ho ovládají velké nadnárodní korporace a malí podnikatelé se třesou strachy z kontrol a žebrají o dotace. Byrokracie na úřadech je pro občany horší, než v nejstrašnějším snu totalitní éry. Soudy a policie dnes sice nepracují podle třídního hlediska, ale jejích důvěryhodnost u veřejnosti je žalostně nízká. Vymahatelnosti práva a spravedlnosti pro běžného občana jsme se nedočkali. Morální stav společnosti je devastován pozitivní diskriminaci nepřizpůsobivých skupin, které bez ostychu parazitují na lidech, kteří se snaží živit poctivou práci.

Politická scéna je sice plná politických stran, ale ty všechny v zásadě dělají stejnou politiku. Politiku, jejímž základem je rezignace na suverenitu České republiky a poklonkování bruselských šéfům. Je to politika, ve které české zájmy jsou daleko za zájmy globalistů a nadnárodních mocenských skupin. Pokud přijdete a žádáte místo zmanipulované stranické demokracie přímé volby, pokud žádáte větší zapojení občanů do politiky, bezostyšně vás označí za populistu a fašistu. A přitom ti samí lidé oslavují ukrajinské banderovce nebo tak zvané umírněné islamisty. Pokud řeknete pravdu o nebezpečí nelegální imigrace nebo o nebezpečí radikálního politického islámu, označí vás za xenofoba nebo rasistu.

Přesto si dovolím tvrdit, že lidé začínají zvedat hlavy. Výsledek Brexitu, krajských voleb v České republice i voleb amerického prezidenta je jasný signál, že některé lži už jsou na konci. Věřím, že na podzim přijdou k volbám i „heterosexuální bílí muži a ženy“, o kterých tak pohrdlivě mluví kavárenská pseudo-elita a mainstreamová média. Věřím, že právě tito občané, o jejichž práva se nikdo nestará a kteří jakoby politiky přestali zajímat, podpoří naše hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura. Věřím, že nám dají sílu, abychom žádali politiky, aby vrátili lidem ideály Ukradené revoluce.
Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz