Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Radek Rozvoral: Zítřkem začíná „jaro osvobození“ – přeji úspěch pane Wildersi!


Zítra proběhnou v Holandsku parlamentní volby, ve kterých bude velkým favoritem vlastenecká Strana pro svobodu, kterou vede Geert Wilders.

Jsou to první letošní volby, ze kterých naskakuje byrokratickým a namyšleným europapalášům husí kůže po celém těle. Na jejich výsledek bude totiž netrpělivě čekat francouzská Národní fronta, jelikož se koncem dubna koná ve Francii první kolo prezidentských voleb a předsedkyně strany Marine Le Pen je jednou z horkých favoritek. Francii navíc čekají i volby parlamentní, takže může mít Wildersův úspěch na dvojí francouzské volby zásadní vliv.

Marine Le Pen i Geert Wilders se shodují v názorech na imigraci a jsou hlavními kritiky džihádu a islámského práva šaría, jež se s přívalem arabských a afrických imigrantů začíná stále ve větší míře prosazovat v Evropě. Oba jsou také přesvědčeni, že je Evropská unie nereformovatelná a proto chtějí uspořádat referendum o vystoupení z EU. Evropská unie se totiž za řízení sociálních inženýrů propadá do stále větší zchátralosti, ze které jí už není pomoci. Proto je potřeba nahradit Evropskou unii spoluprací nezávislých a svrchovaných národních států Evropy, které odmítají islamizaci, prohnilou politickou korektnost, přerozdělování a neskutečnou byrokracii.

Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) je společně s francouzskou Národní frontou a holandskou Stranou pro svobodu hrdým členem evropské vlastenecké frakce ENF (Evropa národů a svobody) vedenou Marine Le Pen. SPD od začátku svého založení prosazuje v prvé řadě hájení národních zájmů a svobodného občana ve svobodné a suverénní zemi. Důraz klade také na přímou demokracii, prosazení zákona o referendu, vymahatelnou odpovědnost politiků a exekutivy, zákaz propagace islámské ideologie a nulovou toleranci nezákonné imigrace.

Pan Wilders je velký kritik násilné, netolerantní a ženami opovrhující islámské ideologie, za což si vysloužil již několik likvidačních útoků na svou osobu ze strany vyznavačů Alláha. Z toho důvodu žije již třináct let pod přísnou policejní ochranou a na veřejnosti chodí v neprůstřelné vestě. V parlamentu má kancelář v nejizolovanějším rohu budovy, jeho dům je vybaven neprůstřelnými okny a doma má místnost, kterou lze v případě průniku teroristů do domu neprodyšně uzavřít a přečkat zde do příchodu posil. Kvůli bezpečnosti se také může setkávat se svou manželkou pouze dvakrát týdně.

Přeji Geertu Wildersovi a jeho Straně pro svobodu v zítřejších volbách úspěch, aby tím začalo vlastenecké „jaro osvobození“!