Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Radek Rozvoral: Vláda Angely Merkelové důvěrně – Turecko je spřažené s islámskými teroristy!

IMG_1142a
Německá vláda Angely Merkelové už je v takovém srabu, že je všem pro smích. Jednou důvěrně prohlásí, že Turecko léta vědomě spolupracuje s islamisty a teroristy a podruhé veřejně považuje Ankaru za důležitého partnera.

Zoufalost německé vlády v čele s paní Angelou už je tak obrovská, že si veřejně protiřečí, když jednou důvěrně říká hot a podruhé veřejně oznamuje čehý! Pro nás všechny je to známka toho, abychom se hlavně postarali sami o sebe a co nejrychleji z toho spolku, který si říká Evropská unie, vypadli.

Jak můžeme důvěřovat politikům, kteří jednou důvěrným vyjádřením prostřednictvím německého ministra vnitra prohlásí na dotaz parlamentní frakce Levice, že Turecko léta vědomě spolupracuje s islámskými a teroristickými organizacemi na Blízkém východě s dodatkem, že turecký prezident Recep Tayyip Erdogan tuto činnost podle vyjádření aktivně podporuje? Následně vystoupí na tiskové konferenci mluvčí německé vlády, který veřejně prohlásí, že Německo nevidí důvod zpochybňovat migrační dohodu s Tureckem a Ankaru považuje nadále za důležitého partnera, mimo jiné v boji proti Islámskému státu.

Co to je za zoufalé bláboly? Důvěrně se v Německu ví, že je Turecko spřažené s islámskými teroristy, což se na veřejnost dostat nemělo a veřejně s ním chtějí i nadále spolupracovat v boji proti něčemu (terorismu), co Turci prostřednictvím Erdogana aktivně podporují?! To je hnus velebnosti, jak by řekla paní Kelišová.

Takovéto balamutění občanů nesmíme podporovat a i na tomto příkladu je vidět, jak je celé to imigrační šílenství řízenou invazí. Je potřeba s tím skoncovat a proto musíme začít v Evropě spolupracovat na bázi svobodných a suverénních zemí, bez diktátu EU, které budou mít své hranice, měnu, rozpočet, zákony a samy si budou rozhodovat o své politice, ekonomice, kultuře a společenských tradicích. Referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie je nevyhnutelné!