Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Radek Rozvoral: IV. Konference Středočeského regionálního klubu hnutí SPD.

<iframe src=“https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D987859884684139%26id%3D338729052930562&width=500″ width=“500″ height=“762″ style=“border:none;overflow:hidden“ scrolling=“no“ frameborder=“0″ allowTransparency=“true“></iframe>

Milí přátelé ve čtvrtek 6. dubna 2017 se v Praze konala IV. Konference Středočeského regionálního klubu hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD), na které byl schválen „Návrh kandidátní listiny pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky“, které proběhnou 20. a 21. října 2017. Tento návrh bude v souladu se stanovami předložen ke konečnému schválení předsednictvu hnutí SPD. Konference probíhala v úžasné atmosféře, která potvrdila, že je Středočeský regionální klub postaven na pevných základech se skvělými lidmi.

Děkujeme všem, kteří se konference zúčastnili, a těšíme se na společnou práci při nadcházející volební kampani, abychom potvrdili, že jsme jedinou vlasteneckou stranou, která má velké předpoklady ve volbách uspět a vytvořit tak silný poslanecký klub prosazující především národní zájmy, svobodu občana ve svobodné a suverénní zemi bez diktátu EU, přímou demokracii s odvolatelností politiků, referendum, spravedlnost, nezvyšování daní, podporu podnikatelů a živnostníků, vymahatelnou odpovědnost všech politiků, soudců a exekutivy a zákaz umisťování nelegálních imigrantů a propagace islámské ideologie.