Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Radek Rozvoral: Čtyřhodinové hromadné znásilnění postižené ženy imigranty!

IMG_1142a
Je to zvěř, která nemá zábrany a která se neštítí hromadně čtyři hodiny znásilňovat postiženou ženu na invalidním vozíku. Tito (ne)lidé nemají v Evropě co pohledávat!

Ve Švédsku zkraje minulého týdne podle serveru The Local mělo několik žadatelů o azyl znásilnit ženu na kolečkovém křesle, když využili toho, že si šla u uprchlického centra odskočit s taxikářem, který jí vezl. Muž využil situace a na záchodě jí začal obtěžovat. Později se k útočníkovi přidalo ještě několik dalších lidí. „Trvalo to čtyři hodiny,“ uvedl právník postižené Staffan Fredriksson, který ženu zastupuje.

Úřady z tohoto činu podezřívají šest pachatelů. Státní zástupce je však pro nedostatek důkazů propustil na svobodu. Jeho argumentem bylo, že se žena dostatečně nebránila a jelikož imigranti obvinění ze znásilnění odmítli, incident tak nemůže být podle švédských zákonů označen za znásilnění. Žena díky svému postižení a tak ohromné přesile nemohla dělat vůbec nic, možná tak akorát křičet.

Co nám tímto vším dávají evropské zákony a evropští političtí lídři najevo? Jednoduchou věc. Nad islámskou odpornou zvěří se drží ochranná ruka a jsou více chráněni než příslušníci daného státu, kteří odevzdávají ohromné daně na to, aby nás takováto zvěř bez potrestání obtěžovala a využívala finance evropských poplatníků nespravedlivého sociálního sytému, bez toho aniž by někdy sáhli na práci.

Neházím všechny do jednoho pytle, ale pokaždé když vyjde najevo nějaký takovýto ohavný čin, které jsou mimochodem také velice cenzurovány, aby se mezi občany nedostaly, takže víme jen o některých, vždy jsou jejich pachateli islámští imigranti.

Co to pro nás Čechy znamená je nasnadě. Udělejme maximum proto, aby se u nás tito (ne)lidé nikdy neusídlili. Oproti ostatním evropským zemím máme to štěstí, že jich tady ještě moc není, ale pozor česká vláda s umísťováním těchto (ne)lidí brzy začne, jelikož se k tomu zavázala. Je potřeba jí v tom všemi zákonnými prostředky zabránit.