Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Politická stanoviska SPD pro tento týden

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD!
1.) Předsednictvo SPD v souvislosti s velikonočními svátky upozorňuje na narůstající počet útoků proti křesťanům v Africe a na Blízkém a Středním východě. Viníkem těchto útoků je narůstající agresivita islámu. Tyto útoky probíhají za lhostejného mlčení vlád tak zvaného západního světa. Hnutí SPD proto prosazuje zákaz šíření a propagace džihádu a práva šaría v České republice.
2.) Hnutí SPD považuje propuštění lobbisty Dalíka z důvodu procesních chyb za další důkaz katastrofálního stavu úrovně spravedlnosti v České republice. V případě lobbisty Dalíka, exhejtmana Ratha a dalších existují pouze dvě vysvětlení: buď jsou policie, státní zastupitelstvo a soudnictví ve stavu naprosté neschopnosti a diletantismu, nebo jde o totálně zkorumpované kauzy. V naší zemi potřebujeme prosadit stav, kdy spravedlnost platí pro každého občana. Přijďte na podzim k volbám a podpořte naše hnutí!
3.) Hnutí SPD považuje politickou situaci v Jihočeském kraji za ukázku zkorumpovaných poměrů v české politice. Hnutí SPD považuje za zásadní prošetření trestněprávní odpovědnosti politiků v Jihočeském kraji a znovu opakujeme náš zásadní programový požadavek na prosazení přímé volby a odvolatelnosti politiků.
4.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie nepovažuje výsledek referenda v Turecku za překvapivý, ani za zásadní moment. V Turecku nikdy žádná demokracie nebyla, není a nebude. Demokracie našeho typu je v islámském světě nemožná. Minulé snahy o vstup Turecka do Evropské unie byly pouze výrazem agonie zkrachovalého projektu evropské integrace. Současný autoritativní turecký režim díky svému členství v NATO zásadním způsobem zpochybňuje úlohu této organizace při obraně demokracie.
Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz

Politická stanoviska SPD si můžete stáhnout zde: 2017.04.18 Politické usnesení SPD