Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Politická stanoviska SPD pro tento týden

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD!
1.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie programově požaduje povinnost zpětného prokázání původu majetku. Současná hádka o legálnosti nabytí majetku mezi vicepremiérem Babišem a premiérem Sobotkou je jen důsledkem toho, že zde neexistuje právní stav, který by znemožňoval tunelování a korupci.
2.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie konstatuje, že současné spory ve vládní koalici v podstatě způsobily nefunkčnost vlády. Reakce občanů na tuto situaci musí být jediná: nepodporovat ve volbách v říjnu 2017 mainstreamové strany. Hnutí Svoboda a přímá demokracie je připraveno převzít odpovědnost za politické vedení České republiky.
3.) Hnutí SPD – Tomio Okamura vítá rozhodnutí britského parlamentu respektovat výsledek referenda a podpořit výstup Velké Británie z Evropské unie.
4.) Předsednictvo SPD považuje summit EU na Maltě za setkání, které pouze předstírá řešení problémů. Imigrace je součásti politiky Evropské unie a jediná cesta České republiky v zájmu ochrany našich národních a státních zájmů je vystoupit z této podoby evropské integrace.
5.) Hnutí SPD – Tomio Okamura odmítá dezinformace, které se šíří na sociálních sítích, o politických dohodách mezi SPD a jinými politickými subjekty. Hnutí SPD půjde do sněmovních voleb v říjnu 2017 samostatně a případná povolební koalice závisí pouze na možnosti realizovat volební program našeho hnutí. SPD s nikým dopředu nejedná, prosazuje pevně svůj program a nedá se koupit žádnou formou politické korupce.
Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz

Stanoviska si můžete stáhnout zde: 2017.02.07 Politické usnesení SPD