Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Politická stanoviska SPD pro tento týden

Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál dnešní usnesení předsednictva SPD!
1.) Hnutí SPD vítá vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách v USA. Jeho vítězství výrazně snížilo riziko vypuknutí celosvětového konfliktu. Nyní existuje reálná šance ke změně přístupu USA vůči šíření radikálního islámu a imigrační krizi a zvýšila se také pravděpodobnost rozumné spolupráce mezi Spojenými státy, Ruskem a Čínou při řešení světových problémů.
2.) Hnutí SPD – Tomio Okamura pořádá 19.11. v Praze třetí celostátní konferenci. Cílem konference je zhodnotit výsledky krajských voleb a vytvořit předpoklady pro zahájení práce na volební kampani hnutí ve sněmovních volbách v roce 2017. Vzhledem k probíhající cenzuře ve sdělovacích prostředcích budeme informovat všechny příznivce hnutí o průběhu konference na sociálních sítích.
3.) Hnutí SPD – Tomio Okamura považuje změny v Sobotkově a Babišově vládě za tragikomický pokus Bohuslava Sobotky udržet si mocenské pozice v ČSSD před konferencí sociální demokracie. Tyto změny nebudou mít žádný pozitivní vliv na fungování této vlády a naději představují až sněmovní volby na podzim 2017.
4.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura pořádá ve čtvrtek 17. 11. od 14:00 vernisáž výstavy „Ukradená revoluce“. Smyslem této akce na Václavském náměstí v Praze (metro Můstek) je poukázat na rozpor mezi tím, jaká očekávání a naděje měli lidé v roce 1989 a jak tato očekávání a naděje zdeformovala politická realita v České republice. Vyzýváme všechny členy a příznivce k osobní účasti na této akci. Hnutí Svoboda a přímá demokracie upozorňuje, že svátek 17. listopadu není pouze připomínkou událostí z roku 1989, ale jde také o připomínku brutálních nacistických represí proti českým vysokoškolským studentům. Je to připomínka uzavření českých vysokých škol nacisty, připomínka poprav představitelů studentských organizací a připomínka deportace těchto lidí do koncentračních táborů.
5.) Hnutí SPD považuje vyjádření poslankyně za ODS Miroslavy Němcové o potřebnosti vojenské základny USA na území České republiky za šílený pokus udělat z naší země rukojmí sporu velmocí. Hnutí SPD – Tomio Okamura zásadně vystupuje proti přítomnosti cizích vojsk na území ČR.
Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz

Politické usnesení hnutí SPD ze dne 8. 11. 2016 si můžete stáhnout zde:2016-11-15-politicke-usneseni-spd