Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Politická stanoviska SPD pro tento týden


Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál!

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura k aktuální politické situaci

1.) Hnutí SPD – Tomio Okamura odsuzuje výroky tureckého velvyslance, který žádá trestně právní stíhání osob za výroky kritizující islám. Tato činnost velvyslance Turecké republiky připomíná požadavky německého velvyslanectví v druhé polovině 30. let v Československu. Tehdy byla požadována cenzura a stíhání pro novináře a divadelní soubory (Osvobozené divadlo) kritizující hitlerovský režim v Německu.

2.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie nesouhlasí se záměrem ČSSD zavést kvóty na obsazení funkcí v orgánech soukromých firem pro ženy. Hnutí SPD programově odmítá diskriminaci na základě pohlaví, sexuální orientace, etnika a jiných hledisek.

3.) Předsednictvo hnutí SPD upozorňuje občany na alarmující situaci v Itálii, kam připlouvají nelegální imigranti ze severní Afriky. Počet nových imigrantů v průměru dosahuje denně již 2 tisíc a tento počet má tendence narůstat. Potvrzují se informace prezentované prezidentem naší republiky, že na cestu do Evropy se letos vydají 2 miliony nelegálních imigrantů. Hnutí SPD – Tomio Okamura opakovaně vyzývá vládu k odmítnutí přijímání jakéhokoliv počtu nelegálních imigrantů a k přijetí opatření, které by zabránily jejich proniknutí na území České republiky. Pokud toho vláda není schopná, nechť podá demisi.

4.) Hnutí SPD – Tomio Okamura bude prosazovat podle vzoru Berlína převod vodárenských kapacit do veřejného vlastnictví. Pitná voda musí být veřejným majetkem a musí skončit její monopolní zdražování zahraničními vlastníky.

5.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie bude prosazovat zrušení koncesionářských poplatků za televizní a rozhlasové vysílaní. Veřejnoprávní média jsou v současnosti drahým molochem, který nehájí zájmy českých občanů, ale šíří informace podle směrnic Evropské unie a politických lobbistů. Není proto důvod, aby je platil český občan. Budeme prosazovat státní Českou televizi a státní Český rozhlas s efektivním a výrazně menším rozpočtem.